Apetit VITALITY STICKS with Carrot, Bettroot and Alfalfa 120g

Kód: 0071
Český produkt
Značka: Apetit
31 Kč 25,83 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Křupavá lahůdka, která pomáhá regulovat růst zubů. Čistě přírodní ingredience byly vybrány na základě oblíbených chutí mazlíčků, a to bez přidaného cukru a bez umělých barviv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apetit VITALITY STICKS with CARROT, BETTROOT AND ALFALFA 120g

Pochoutka vyniká výbornou stravitelností a chutností. Je vhodná pro všechny druhy hlodavců a králíky.

Tyčky s mrkví obsahují vysoký podíl mrkve, která obsahuje mnoho vitamínů a jiných užitečných látek, z nichž nejvýznamnější jsou β-karoteny – dimery vitamínu A. Dále jsou bohaté na vlákniny a antioxidanty.

Tyčky s červenou řepou obsahují vysoký podíl červené řepy, která přirozeně obsahuje důležité minerální látky jako draslík, hořčík, železo, jod, mangan, zinek a má i vysoký obsah vitaminů C a E. Tyčky s vojtěškou obsahují vysoký podíl vojtěšky, která je dobrým přírodním zdrojem řady živin, včetně vitaminů a minerálních látek.

Pochoutka je bohatá zejména na železo, hořčík, mangan, vitamín A, C, E a několik vitaminů B, obsahuje kvalitní vlákninu. Pro své složení může vojtěška posloužit jako přirozený zdroj vápníku.

Krmný návod: Přidávejte jako přídavek ke krmivu pro zpestření krmné dávky (pochoutka za odměnu), dávkování maximálně do 25% krmiva, zajistěte zvířeti dostatek pitné vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro hlodavce
Hmotnost: 0.12 kg
Složení: Kukuřice, pšenice, vojtěška, mrkev, červená řepa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: